Bahçeşehir Ev Taşıma

Günümüzde Ev Taşıma İşlemi, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketimiz, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir.

Tüketicinin beklentilerini karşılamak için Bahçeşehir AKASYA  Nakliyat, Avrupa standartlarında ev ve ofis  taşıma sistemi geliştirmiştir.

Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve ofisten ofise taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğitimin sürekliliği, ev ve ofis taşıma teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir.

Bahçeşehir Ev ve Ofis  Taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi zaman kaybına uğratmadan taşınır. Ofis ve Ev taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir ve sözleşmde gizlilik koşullar maddeler halinde belirtilmiştir.

Müşterilerimizin ofis ve ev taşınma taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap verme anlayışıyla çalışırız;

Evden eve ofisten ofise nakliyat hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı çerçevesinde ve sözleşmeye mutabık kalırız.

Öncelikle ofis ve ev  taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisinizi veya evinizi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis veya eviniz oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır.

Eşyalarınız  avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılarak eşyalarınıza gelecek baınç minimum seviyeye düşürülür. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin, odanın ve bölümün ismi yazılır.

Ev veya Ofisiniz sigortaya tabi tutulur ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis, Firmamız ve sigorta acentesi tarafından sonuçlandırılır.  

Bir cevap yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi